
влевовправо
Драйвер 3 кольори для люстр і світильників 60-80W*2 160 W 280 mA 180 — 240V
- Готово до відправки
- Код: N3112251
249,80 ₴
+380 (98) 320-46-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний драйвер постійного струму, 3 кольори
Світлодіодний драйвер для стельових світильників, люстр тощо. Забезпечує захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження за струмом і перегрівання.
Вирізняється високою якістю й довговічністю.
Характеристики:
Тип: Світлодіодний драйвер 3 кольори
Потужність: (60-80 Вт) x 2 160W
Вхід напруга: AC 165-265 В 4. Частота: 50-60 Гц
Вихідна напруга: 180-240 VDC 280mA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 12Star |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.3 А |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 180 В |
| Вихідна потужність | 160 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 249,80 ₴


